Lubię w pokojach dla dzieci zabawy ze skalą. Fakt, iż dzieci są małe, wcale nie determinuje rozmiarów sprzetów im dedykowanych. Nie wszystko musi być malutkie a wręcz odwrotnie. Przeskalowane obrazy, dekoracje, patchworki, poduszki, lampy, koce… wszystko to w niewielkiej na ogół przestrzeni pokoju dziecięcego rośnie podwójnie i stanowi ciekawy element wystroju. TUTAJ było o obrazach XXXL w pokojach dla dzieci.

Hitem ostatnich sezonów są koce o splotach grubości nadgarstka. Dziergane na gigantycznych drutach, lub bezpośrednio na przedramionach powalają spektakularnym efektem. Oprócz tego, że obłędnie wyglądają, są cudownie ciepłe, miękkie i przytulaśne. Oczywiście najistotniejszym dla efektu końcowego jest dobór składu przędzy, który determinuje jej właściwości i cenę: naturalna lub syntetyczna, delikatna lub wytrzymała, ciepła, oddychająca, łatwa w pielęgnacji, ale też czasem alergizująca, obłażąca, gryząca… Efekt estetyczny w 100% zagwarantowany, ale dla pełnej satysfakcji posiadania koca XXL warto zapoznać się z właściwościami konkretnej przędzy i zasadami jej użytkowania.

To trochę jak z dzianinowym ciuchem – zacny skład zagwarantuje Ci przyjemność i wygodę przez wiele sezonów. Przypadkowy wybór może być rozczarowujący. W przypadku kocy XXL polecam  twórców, którzy sięgają po materiał wysokiej jakości a każdy egzemplarz wykonują na zamówienie, co daje możliwość wyboru przędzy, koloru i wymiaru.

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Pinterest

Komentarz

3
  1. Piękne koce, oryginalne sploty, wspaniałe zdjęcia. Jednym słowem – finezja!

  2. Ojejku, ale te sploty urocze i oryginalne!

  3. ladymamma.pl

    O jaaaacie!!! Ile cudowności! <3 Chciałabym kiedyś sama taki zrobić!

Co o tym sądzisz? :)