Granat z beżem u dziecka? Nuda? A właśnie, że nie!

Po pierwsze: to bardzo piękny i elegancki zestaw kolorystyczny. Uzupełniony o szerszą paletę niebieskości, kremów i brązów prezentuje się spokojnie i przytulnie. Może być uzupełnieniem dorosłego apartamentu bez wchodzenia w kolizję z dorosłym stylem rodziców.

Po drugie: nie musi oznaczać klasycznego wzornictwa i ponurych ciemności. Zastosowanie proporcji między kolorami na korzyść tych jasnych, pozwoli na stworzenie wnętrza o zdecydowanym charakterze bez przytłoczenia go dominującym granatem. Zwłaszcza przy mniejszych wnętrzach należy pamiętać, by ciemne kolory dozować z umiarem. W większych pokojach można poszaleć z granatową wzorzystą ścianą 🙂

Po trzecie: ogranicz kolory ale baw się wzorkami! Łączenie elementów o różnych fakturach, wzorach i stylach tworzy piękny patchwork – paski, marokańskie mozaiki, orientalny paisley… Ważne by łączyła je kolorystyka: od budyniowego kremu, przez beż i jasny błękit po intensywny granat.

Po czwarte: zaletą takiego wyboru kolorystycznego jest jego uniwersalność – wymiana drobiazgów (obrazków, poduszek, gałek w meblach) pozwala na dostosowywanie pokoju do zmieniających się z wiekiem potrzeb i guścików dziecka.
granat-z-sarenkami

Dywan (podobny) TUTAJ, Zasłony TUTAJ, Tapety  TUTAJ, Fotel TUTAJ, Łóżeczko TUTAJ, Lampka TUTAJ, Girlanda TUTAJ, Uchwyt meblowy TUTAJ

Komentarz

0

Co o tym sądzisz? :)